PB 2010

Chladiaca nádoba „Chill“ na smoothie

PB 2010

Chladiaca nádoba "Chill" na smoothie CATLER PB 2010 je kompatibilná s prístrojmi PB 4010 a PB 4050. Vďaka dvojplášťovej nádobe vydrží smoothie dlhšie chladené. Skvelý doplnok na prípravu ľadového smoothie priamo do chladiacej nádoby "Chill".

3 roky záruka

Dokonalé spracovanie každého detailu, vysoko kvalitné materiály, štýlový dizajn a využitie najmodernejších technológií predurčujú spotrebiče CATLER k častému a dlhodobému používaniu aj v tých najnáročnejších domácnostiach.

Registrácia 3-ročnej záruky

Prednosti PB 2010

  • Nádoba je vyrobená z materiálu Eastman Tritan™
  • Dvojplášťová nádoba
Eastman Tritan™

Eastman Tritan™

Nádoba je vyrobená z materiálu Eastman Tritan™ (kopolyester), vďaka ktorému je odolná proti nárazu a poškrabaniu a zostane čistejšia a odolnejšia aj po niekoľkých stovkách cyklov v umývačke riadu. Označenie BPA free znamená, že materiál neobsahuje chemickú látku Bisfenol A.

Nádoba je konštruovaná tak, že systém uzamykania sa nachádza vo vnútri nádoby. Okraj nádoby je veľmi hladký, čo umožňuje pitie smoothie priamo z nádoby a nie je nutné prelievať nápoj do pohára.

Ľadové smoothie

Ľadové smoothie

Chladiaca nádoba "Chill" na smoothie CATLER PB 2010 je kompatibilná s prístrojmi PB 4010 a PB 4050. Vďaka dvojplášťovej nádobe vydrží smoothie dlhšie chladené. Balenie obsahuje 1 nádobu (objem 450 ml) a 1 praktické viečko, vďaka ktorému si môžete ľahko svoje smoothie doniesť do práce, na cvičenie alebo pre deti do školy.

3 roky záruka

3 roky záruka

Na tento produkt je poskytovaná predĺžená záruka na 3 roky. Po vyplnení údajov sa automaticky vygeneruje certifikát, ktorý bude odoslaný na Vami zadaný e-mail. Certifikát si môžete vytlačiť alebo uložiť v elektronickej podobe.

Registrácia 3-ročnej záruky

FacebookZdieľať na Facebooku
34,99 €
Odporúčaná MOC
kde kúpiť?
FacebookZdieľať na Facebooku
34,99 €
Odporúčaná MOC
ostatní predajcovia