Dolů
Catler konvice

Pre nás je najlepším výrobkom práve ten, ktorý Vás poteší každý deň

Catler logo

Značka CATLER patrí do portfólia spotrebičov svetoznámeho výrobcu, z ktorého dielne pochádza niekoľko výrobkov vo svete ocenených za špičkový dizajn. Prvý výrobok opustil továreň už v roku 1932. Od tej doby sa tieto austrálske spotrebiče rozšírili do viac ako 30 krajín celého sveta a na slovenskom trhu sa s nimi môžete stretnúť od roku 2008.

Podstatný je výsledok. Skvelá káva, dokonale pripravený čaj, steak prepečený do detailu presne tak, ako ho chcete mať, úžasná a voňavá ovocná či zeleninová šťava, perfektné cesto alebo na milimetre presne nakrájaná zelenina, chrumkavý toast... To je podstatné. V tomto sa nedajú robiť kompromisy. Gastronómia je múza. Aby človek nemusel robiť kompromisy, potrebuje dokonalého kuchynského majordoma, ktorý s eleganciou, noblesou a vysokou odbornosťou plní každé prianie na tej najvyššej možnej úrovni. A presne taký je CATLER. Neokázalý, ale nesmierne elegantný. Masívny a pritom jemný. S tými najvyššími ambíciami. Hrdý na svoje perfektné a často jedinečné funkcie. Návykový. Priniesť si do kuchyne jedného člena rodiny CATLER znamená mať do roka kuchyňu plnú jeho príbuzných, pretože na komfort a luxus si človek zvyká rýchlo a rád. Mať doma CATLER znamená výsadu byť náročný. Veľmi náročný. CATLER je totiž nástrojom majstrov. Krásne ale je, že to funguje aj opačne. CATLER urobí majstra z kohokoľvek.

CATLER je synonymom prepojenia najmodernejšej technológie a skvelého vzhľadu. Elegantný dizajn všetkých produktov sa vyznačuje vznešenou jednoduchosťou tvarov a výberom exkluzívnych materiálov, v ktorých hrá prím predovšetkým ušľachtilý brúsený kov a nerez. CATLER je priamo stvorený pre moderné kuchyne, kde sa stále častejšie uplatňujú nové trendy a technológie - tieto spotrebiče pracujú po naprogramovaní takmer sami, komunikujú s Vami pomocou inteligentných displejov a ich obsluha je úplne jednoduchá. Pri vývoji všetkých výrobkov je kladený dôraz predovšetkým na bezpečnosť, zdravú a rýchlu prípravu pokrmov a v neposlednom rade aj na ľahkú údržbu.

Dokonalé spracovanie každého detailu, vysoko kvalitné materiály, štýlový dizajn a využitie najmodernejších technológií predurčujú spotrebiče CATLER k častému a dlhodobému používaniu i v tých najnáročnejších domácnostiach. 

Vitajte vo svete CATLER, kde sa kompromisy jednoducho nerobia!

ZastÚpenIE v sLOVENSKEJ republiKe

 

FAST PLUS, spol. s r.o. divízia Catler
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
Slovenská republika   
tel.:+421 2 4910 5890
e-mail: info@catler.sk 

Centrálny servis pre SR
FAST PLUS, spol. s r.o.
Na pántoch 18
Bratislava 831 06
tel.: +421 2 4910 5853
fax: +421 2 4910 5859
email: servis@fastplus.sk
> odkaz na mapu <

Catler konvice

Pre nás je najlepším výrobkom práve ten, ktorý Vás poteší každý deň

Vyberte si kategóriu