KM 8012

Kuchynský robot
Rozdáte úlohy a potom v tichosti budete sledovať zostávajúci čas na veľkom displeji.
 • Celokovové prevedenie vrátane všetkých metiel
 • Veľmi tichý chod
 • Veľký prehľadný displej s načítaním času
 • Automatické vypnutie pri nečinnosti
399,00 €
Ihneď na odoslanie 5 a viac kusov Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovných dní
ID produktu: 41009633

ROLLS-ROYCE MEDZI KUCHYNSKÝMI ROBOTMI

Je jednoducho výnimočný v mnohých smeroch: vo vnútri je vybavený neúnavným invertorovým (bezuhlíkovým) motorom s príkonom 800 W, má výborne navrhnutú ergonómiu a dodáva sa s najčastejšie používaným príslušenstvom v domácnostiach.

Vďaka veľkému prehľadnému displeju budete mať prehľad o čase potrebnej na prácu a šikovná funkcia v podobe automatického vypnutia vypne prístroj akonáhle ho necháte nečinným.
 
S ľahkosťou umelie kilogramy mäsa, ale pokojne mu naložte ešte pesto alebo ho nechajte vymiesiť ťažké cestá. Vie však pracovať aj veľmi jemne, premieša a vyšľahá nadýchané krémy, alebo tekuté cestá, pričom na mise sa neupne ani kúsok zabudnutého zvyšku. Zaujmú tiež nástavce na tvorbu cestovín, vďaka ktorým môžete zažiť Taliansko každý deň. Nechýba ani krájač na zeleninu, strúhadlo, mlynček na mäso. 

PRÍSLUŠENSTVO

 • Nerezový mlynček na mäso
 • Nástavec na klobásy
 • Formičky na výrobu koláčikov / cukroviniek 
 • 3x antikorové príslušenstvo na výrobu cestovín 
 • Krájač a strúhač
 • Antikorová misa s objemom 5 l s uchom
 • Kovové metly na šľahanie, miešanie a miesenie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Celokovové prevedenie vrátane všetkých metiel
800 W DC motor
Veľmi tichý chod
Veľký prehľadný displej s načítaním času
Automatické vypnutie pri nečinnosti
Rozmery so sklopeným ramenom (bez nadstavca):
Š: 36 x V: 36 x H: 18,5 cm
Rozmery s vyklopeným ramenom (bez nadstavca):
Š: 36 x V: 47 x H: 18,5 cm

ZVLÁDNE MIEŠANIE, MIESENIE A ŠĽAHANIE V NEREZOVEJ MISE

Všetky metly sú celokovové, v hlave robota ich ľahko vymeníte, pevne držia, a preto poriadne našľahajú, premiešajú a premiesia každý krém aj cesto. Suroviny na nich zbytočne nezostávajú a vám sa potom ľahko čistia. Dobre uchopiteľné madlo na mise s objemom 5l oceníte zakaždým, keď z nej budete prelievať väčší objem cesta alebo krém.

VYSOKO KVALITNÝ NEREZOVÝ MLYNČEK NA MÄSO

si poradí so všetkými druhmi mäsa. Prináša do vašej kuchyne výkon profesionálnych mlynčekov a s každým kotúčom získate mäso namleté presne tak, ako si to daný recept vyžaduje. Rýchlo a spoľahlivo. 

DOMÁCE KLOBÁSY A PÁRKY; POCTIVO A JEDNODUCHO

Po pridaní nástavcov môžete pripravovať aj domáce údeniny. Presvedčte sa, ako ľahké je s robotom pracovať a získať kontrolu nad tým, čo jete.

CESTOVINY JEDNA... ÁRIA

Rovnaké je to aj s prípravou domácich cestovín. Budú hotové rýchlo a bez námahy a odmenia vás skvelou chuťou - sú hodvábnejšie a výraznejšie v porovnaní s tými kupovanými. V mise robota pri nízkych otáčkach vymiesite cesto a pomocou nástavcov na výrobu cestovín si môžete pripraviť napr. svoje vlastné a obľúbené tagliatelle. 

Unboxing kuchynského robota

Spoznajte ikonu medzi kuchynskými robotmi. S kuchynským robotom Catler KM 8012 sa konečne budete cítiť ako šéfkuchár - rozdáte úlohy a potom v tichosti budete sledovať zostávajúci čas na veľkom displeji.