VB 8010

Vysokorýchlostný vákuový mixér
Vákuový mixér má robustné kovové telo a silný motor s príkonom 1500 W / max. 26 500 otáčok / min. 
 • Robustné a kovové telo
 • Umožní spracovať suroviny bez prístupu vzduchu
 • Silný motor max. 26 500 otáčok / min
 • Japonská technológia nožov
229,00 €
Ihneď na odoslanie 2 a viac kusov Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovných dní
ID produktu: 41007182

Vákuové mixovanie

Rozdiel medzi klasickým mixovaním a mixovaním vo vákuu spoznáte okamžite. Vákuový mixovanie je oveľa šetrnejšie, potraviny si dlhšie udržia pôvodnú chuť aj vzhľad a vydržia dlhšie čerstvé. Tento spôsob mixovania udržuje farbu aj potravín, ktoré sú veľmi náchylné na oxidáciu (jablková šťava, avokádo, mango), viac antioxidantov a telu prospešných látok. Nedochádza k separácii dužiny a vody. Mixovanie je jemnejšie a výsledok má skvelú chuť. 

Umožní spracovať suroviny bez prístupu vzduchu, čo výrazne spomaľuje ich oxidáciu a taktiež dochádza k rozpínaniu látok, čím dosiahnete jemnejšie spracovanie. Vďaka špeciálnemu tvaru nádoby a spôsobu brúsenia nožov rozmixujete štandardne, alebo vákuovo všetko s tým najlepším výsledkom - smoothie, koktejly, cestá, sorbety, zmrzliny, ale taktiež aj horúce polievky a omáčky - pričom si môžete vybrať medzi štandardným, alebo vákuovým spôsobom mixovania. 

Vákuový mixér má robustné kovové telo a silný motor s príkonom 1500 W / max. 26 500 otáčok / min. Japonská technológia tvarovania a brúsenia nožov rovnako ako špeciálne tvarovaná nádoba z materiálu TritanTM sú zárukou skvelého výsledku. To všetko pri tichej prevádzke. 

FUNKCIE

 • 10 rýchlostí a 5 automatických programov 
 • Vákuový režim - vhodný na mixovanie ovocia a zeleniny s malým obsahom vody / výsledkom je minimum peny a zabránenie oxidácie 
 • Automatické režimy - ponúkajú prípravu smoothie, mrazených dezertov, horúcej polievky, pyré 
 • Manuálny režim – nastavenie času a rýchlosti podľa vlastných preferencií a receptov
 • Režim čistenia 

PRÍSLUŠENSTVO

 • Súčasťou mixéra je aj špeciálne tvarovaná 1,5 litrová tritanová nádoba na uskladnenie potravín Fresh Cup (stačí odsať vzduch a dať ju do chladničky).
 • V zadnej časti mixéra je priestor na uloženie práve nepoužívaného veka a sieťového kábla. 
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
Napätie: 220 V - 240 V / 50 Hz - 60 Hz
Príkon: 1500 W
Rozmery výrobku (ŠxVxH): 19 x 46 x 29 cm
Výška pri otvorení: 58 cm
Dĺžka prívodného kábla: 90 cm
Protišmykové nôžky

NAJPOKROČILEJŠIE MIXOVANIE JE VO VÁKUU!

Rozdiel medzi klasickým mixovaním a mixovaním vo vákuu spoznáte okamžite. Vákuové mixovanie je oveľa šetrnejšie, potraviny si dlhšie udržia pôvodnú chuť aj vzhľad a vydržia dlhšie čerstvé.

ŠPECIÁLNE TVAROVANÁ NÁDOBA

Vďaka špeciálnemu tvaru nádoby a spôsobu brúsenia nožov rozmixujete štandardne, alebo vákuovo všetko s tým najlepším výsledkom - smoothie, koktejly, cestá, sorbety, zmrzliny, ale taktiež aj horúce polievky a omáčky. 

NÁDOBA NA USKLADNENIE

Vďaka nádobe na skladovanie môžete potraviny zavákuovať a uchovať dlhšie čerstvé v chladničke a predĺžiť ich čerstvosť, čo oceníte nielen u zvyškov jedla, ale taktiež aj v prípade byliniek, alebo malín.