Catler predstavuje novú éru IQ varenia

Značka CATLER predstavila na tlačovej konferencii, ktorá sa konala 24. apríla, skupinu prelomových spotrebičov, ktoré otvárajú možnosti pre nový smer varenia, ktoré nazývame ako IQ varenie.

Catler predstavuje novú éru IQ varenia

Značka CATLER predstavila na tlačovej konferencii skupinu prelomových spotrebičov, ktoré otvárajú možnosti pre nový smer varenia, ktoré nazývame ako IQ varenie. Uvítajú ho predovšetkým milovníci jedla a kvalitných surovín. CATLER tým cieli na ľudí, ktorí radi varia a sú súčasťou celého procesu príprav, a ako rodina zdieľajú všetko dôležité. Svet sa točí okolo šikovných, resp. "smart" domácnostiach. Spotrebiče dnes za vás už vedia napr. objednať nákup, upečú jedlo v rúre, ktorú zapnete ešte než odídete z práce. A kto vie, možno časom prestrú aj jedálenský stôl pre večeru s vašimi najbližšími ;-).
IQ varenie ale nie je závislé na wifi, skôr naopak.Je to úcta k tradícii a k zdravému rozumu. 

O čo vlastne ide?

IQ varenie používa zdravý rozum v prepojení so šikovnými technológiami v domácich spotrebičoch. Varíme jednoducho, zdravo a so zameraním na lokálne produkty, ktoré k nám necestujú cez polku sveta, ale ktoré kúpime čerstvé u miestnych farmárov, vypestujeme na záhrade, alebo nájdeme za plotom. A aby sme ich správne spracovali, používame práve také spotrebiče, ktoré sú vyvinuté v súlade s touto myšlienkou.